השכונות הנחשבות בישראל

זה רק הגיוני שכל מי שעומד לרכוש דירה, יהיה מעונין לגור בשכונה נחשבת, כזו שכיף לגור בה ולא משעמם בה לרגע. כמובן, לרוב השיקולים הם שיקולי תקציב בשל יוקר המחייה בארץ. אולם יש כל כך הרבה דברים חשובים לא פחות, אליהם כדאי להתייחס ולשקול. למשל, החינוך של הילדים, הביטחון בשכונה, הקרבה לתחבורה הציבורית, הנופים, השכנים ועיצוב הבניינים, וכמובן הרבה מעבר. לכן הכנו לכם רשימת שכונות מדהימות, מרהיבות ביופיין ובקסמן. התכוננו להתאהב. השכונות עליהן נספר נמצאות בערים מרכזיות בישראל, כך שיצא לכם לבטח לבקר או לפחות לשמוע עליהם. נתחיל דווקא מהצפון, כמובן לא אחרת מאשר העיר חיפה. ובה מסתתרת לה שכונת דניה, אשר ממוקמת על רכס הכרמל. הנוף בה משגע והגימור האדריכלי עוצר נשימה. הווילות שבשכונה לא מביישות אף עובר אורח, הרי שמדובר בשכונת יוקרה של חיפה. והיא רק הולכת ומתרחבת עם השנים.

 

השכונות בישראל

נמשיך לספר על נתניה, ובה שכונה מרתקת העונה על שם "עיר ימים",  אשר קרובה לים ולתחבורה הציבורית. בעיר ימים צומחים להם פארקים מלאי צמחייה ירוקה ועשירה, שמורות טבע רבות, והמסעדות ובתי קפה רק הולכים ונפתחים יותר ויותר. בעיר ימים ישנו קניון ענק בעיצוב מודרני, שרק מחכה לקחת אתכם לסיבוב שופינג ברשתות אופנה מובילות.

ולא נשכח את ירושלים העיר בירה של כולנו, ובה שכונת טלביה אשר ברחוב בלפור. הרמה של הבתים בשכונה זו גבוהים, כאשר עוד בתחילת קום המדינה התיישבו בה משפחות יהודיות מאוד אמידות שעד היום לא מפסיקים לבנות שם את בתיהם. במערב השכונה נמצא משכן הנשיא ומסביבות מוסדות תרבות מגוונות.

ואיך לא הזכרנו עד עכשיו את תל אביב? הנה זה בא – שכונת נווה צדק היפיפייה, מזמינה אתכם לבקר, ובצדק. מדובר בשכונה מרהיבה, קסומה לאין שיעור שרק מושכת אליה יותר ויותר מבקרים מדי יום. מי שמבקר באזור תל אביב והסביבה, לא יכול שלא לעבור בשכונה זו, וליהנות ממה שיש לה להציע. השכונה נוסדה עוד במאה ה-19 וממאה ה-80 של המאה הקודמת הפכה למשכנם של אומנים שיצרו בה את מה שהיא כיום – פופולריות ונחשבת, שלה הרבה מה לתת.

 

חדרה – לא דומה לאף אחרת

ונסיים בלא אחרת מאשר – חדרה. העיר שבאמת חיה ללא הפסקה, ומזמינה אתכם לבקר באחד מהמקומות הידועים בה, הידועה בשמה שכונת הפארק חדרה. מדובר בשכונה חדשה ובה מתגוררים לרוב זוגות צעירים. השכונה ממוקמת במזרח העיר חדרה, הפארק ממוקם במרכז השכונה וגודלו כ- 90 דונם והוא כולל אמפיתאטרון ענק, אגם יפיפייה, שבילי אופניים והליכה. נכון להיות מתגוררים בשכונה זו כ-700 משפחות, וזו רק ההתחלה. בשכונה אף קידמו לאחרונה בניית בית ספר חדשני ובו יושמו דגשים בנושאי איכות הסביבה. מתווכי נדל"ן כבר מזמן הבינו שאת הפרויקטים הכי שווים שלהם כדאי להם לבנות דווקא בחדרה, ובשכונת הפארק חדרה בפרט. הפארק מוכח כהצלחה כבר שנים, ואלפי משפחות כבר מתגוררות שם מזמן ומחכות לשנים חדשים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *