ויטרינות זכוכית למשרד

glass windows

זכוכית משדרגת את המשרד ומעניקה לו מראה אקסקלוסיבי ומיוחד. את הזכוכית ניתן לשלב במשרד בסוגים שונים של רהיטים ותוך השגת יתרונות רבים. זכוכית משתלבת נהדר בתוך ויטרינות ומתאימה כמובן לפינות עבודה, חלונות ומראות. עם זאת, לא כל מעצבי הפנים של המשרדים יודעים לשלב בצורה נכונה את הזכוכית.

הנה כמה טיפים שיכולים לסייע לעצב משרדים עם זכוכיות:

א. הציבו את הבטיחות בראש סדר העדיפויות – יש סוגים שונים של זכוכיות וכל אחת מהן מיוצרת בעובי אחר. העובי של הזכוכית משפיע על העמידות והחוזק שלה ולכן גם על הבטיחות. במשרדים אין מקום לפשרות וצריך להציב את הבטיחות בראש סדר העדיפויות. רצוי לבחור רק זכוכית עם תו תקן מוכר ולהתייעץ עם אנשי מקצוע בכל מקרה של דילמה והתלבטות.

ב. נסו להשיג מראה אחיד – אפשר להשתמש בזכוכיות בגוונים בהירים או כהים וכך לשנות את האופי הקונבנציונאלי של המשרד. לחילופין, ניתן לבחור זכוכיות עם הדפסים או בגוונים מיוחדים יותר. המטרה היא בכל מקרה להשתמש בזכוכיות כדי להשיג מראה אחיד ולא רק על מנת לעצב את החלל.

ג. השתמשו ברהיטי הזכוכית בצורה נכונה – זכוכית לא מתאימה לכל הרהיטים ולכן צריך להחליט מראש איפה לשלב אותה. שימוש נכון ברהיטי הזכוכית יגן על העובדים, הלקוחות והספקים וימנע מקרים לא נעימים.

 למה דווקא זכוכית?

שווה להשקיע בבחירה נכונה של זכוכיות למשרדים כי הן מציעות יתרונות שאי אפשר לקבל עם חומרי גלם אחרים. ראשית, הזכוכית מרשימה גם מרחוק ובעזרתה ניתן ליצור אשליה של חלל פתוח ומזמין גם במשרדים קטנים. האשליה האופטית משפרת את הרושם הראשוני של הלקוחות ומגבירה גם את תחושת המוטיבציה של העובדים.

שנית, כדאי להשתמש בויטרינות זכוכית במשרדים כי קל מאוד לנקות אותה. בניגוד לחומרי עץ, מתכת ואלומיניום, אין צורך בחומרים מיוחדים בשביל לנקות את הזכוכית. כל מה שצריך לעשות הוא להשתמש בחומרי ניקוי מתאימים ולהבריק את הזכוכית בתוך שניות בודדות בלבד. עבודת הניקוי מבטיחה שהזכוכית תמיד תישאר מבריקה ושהעיצוב של המשרד יהיה מודרני, נקי ומעורר השראה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *