חברת ניקיון למשרד, איך נדע שבחרנו נכון?

תאוצת הקמת המשרדים גרמה לתאוצת עסקים משרתים. בין אם מדובר בהזמנת גדולה של מזון, כלי כתיבה, מדפסות ועוד, החלו להיפתח עשרות חברות לניקיון המבקשות כי תבחר בהן ומבטיחות את מתן השירות הטוב ביותר.

אך איך נדע באיזו חברה לבחור? במי לבטוח?

קיימים מספר פרמטרים לבחירת חברת הניקיון המתאימה ביותר עבורך ועבור משרדך. קודם כל, חשוב כמה גדול משרדך ובאיזו תדירות אתה מעוניין לנקות את שטחו ותכולתו. לאחר מכן, נסה לעשות מחקר בין חברות הניקיון המפורסמות ביותר. יהיה יותר קל ללכת לעסק מוכר. למוכר יש המלצות, ניסיון וצוות שהוכשר ויודע את העבודה על כל גווניה.

יש לזכור כי שיחה עם עסק ניקיון משרדי היא שיחת ראיון לכל דבר. זו ההזדמנות שלך לשאול את כל השאלות שעולות ברוחך ומרוח התשובות תדע האם עסק הניקיון הזה מתאים לך או לא.

מה אני צריך לשאול?

חברות ניקיון רבות יכולות לנצל את העובדה כי להן הידע הרב בנושא ציוד הניקיון ולמעשה לבחור עבורכם את חומרי הניקוי. דעו כי באפשרותכם לבקש מהם חומרים ספציפיים, העדיפים עליכם, אך דעו כי האחריות לספק את חומרי הניקיון היא עליכם.

וכמה צריך לשלם לחברת ניקיון שתבוא פעם בשבוע?

כאמור, כל חברה מתמחרת לפי מדדיה את השירותים המוצעים. קיים מחירון קבוע אשר נותן אינדיקציה לכמות ולעבודה של אותה חברת ניקיון. כך למשל תדעו שניקיון על בסיס יום בשבוע יעלה בין 700 שקל ל1,400 שקל. הכל מאוד תלוי בבקשות שלך ובהצע שלהם.

אני רוצה חברה ניקיון טובה שתבוא חד פעמית. זה אפשרי?

בהחלט. קיימים משרדים רבים אשר אין להם צורך יומיומי בניקיון יסודי ובדרך כלל מנקים בעצמם. חברות מהסוג הזה יעדיפו פעם בכמה זמן להזמין באופן חד פעמי חברת ניקיון שתעבוד אצלם יום אחד בלבד. לרוב חברות הניקיון ידרשו שכר שנע בין 1,000 ל2,200 שקל. שוב, הכל תלוי גודל המשרד, כמות העבודה ובקשת המזמין.

אני לא מרוצה מהניקיון של עובדי חברת הניקיון. האם יש לי מה לעשות?

אם אינך מעוניין לעזוב את שירותי חברת הניקיון, קיימת האפשרות לבקש החלפת עובדים. לחברות ניקיון מסודרות יש כמות עובדים לא קטנה ויש באפשרותם לשלוח מנקה שעבד במקום אחד, לעבוד במקום מנקה אחר ולהפך. כך שאם קיימת בעיה כלשהי, אתה יותר מיכול לבקש חילופים. אסור לשכוח שאתה משלם על שירות, לא משנה איזה שירות, ואתה רוצה להיות מרוצה משירות זה. האינטרס לרצות ולספק הוא של חברת הניקיון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *