חידושים המאפשרים לשמור על סביבת עבודה שקטה ומבודדת

עבודה בסביבה שקטה ונעימה היא המפתח לשמירה על ריכוז לאורך רוב שעות היום.

כשאנו עובדים במקום שקט אנו לא רק מצליחים להישאר רגועים ונינוחים, אלא גם היכולת שלנו לפתח יצירתיות ולהביא רעיונות חדשים מתחדדת פלאים.

אז הנה כמה חידושים בעולם העיצוב שיסייעו לכם לשמור על סביבת עבודה שקטה ומבודדת…הרי אף אחד לא אוהב שקולות הרחוב נשמעים להם ברקע באמצע פגישה חשובה, בעת ניסוח מייל לחו״ל או אפילו סתם כשאנחנו בהפסקת קפה.

 1. קירות וחלונות מבודדי רעשים: במידה והמשרד שלכם נמצא ממש מעל רחוב סואן ורועש, המתכון ליצירת סביבת עבודה שקטה היא התקנה של חלונות מבודדים.
  במידה ואתם נמצאים בתהליך של שיפוץ או מעבר למשרד אחר, אפשר ללכת עם זה לאקסטרים ואפילו לבחור בבידודים המסייעים למנוע כניסה של רעשים לחלל.
  לא רק שהחלונות מסייעים לשמור על מזג אוויר נינוח שכן הם מבודדים מפני קור וחום, הם מונעים כניסה של רעשים חזקים המגיעים מבחוץ וחודרים פנימה לתוך החלל.
  החלונות עשויים ברובם מזכוכית – חיפוי שנע בעוביו בין 5-9 מילימטרים

בהיבט של בידוד בקירות יש לבחור בקירות מסיביים או בקיר כפול מה שיסייע להוריד ולהפחית את מפלס הרעש.

במידה ואנו רוצים להנות מאקוסטיקה איכותית הכוללת הבנת השיחה באופן ברור, שמיעת מוזיקה עם איכות צליל גבוהה ניתן לעשות שימוש בחומר בליעה אקוסטיים.

 1. סופגי רעשים – היום השוק מציע קשת רחבה של מוצרים הנקראים סופגי רעשים המסייעים גם להפחית בצורה ניכרת את הרעש שמגיע מבחוץ.
  אריחים אקוסטיים בעיצובים מיוחדים, בדי מתיחה בשלל צבעים ומרקמים, מתלים אקוסטיים סופגי רעשים בצורה של ספוג, עמודי רצפה אקוסטיים ואפילו תמונות אמנות אשר סופגות רעשים.
 1. וילונות אקוסטיים – פתרון מעולה לבעיות של בידוד מרעש במצבים בהם אין לנו אפשרות לבנות קיר או לשפץ את הקיר הקיים.

כמובן שניתן גם ללכת על פתרונות מסורתיים כמו אזניות לשמיעת מוזיקה ואטמים לכל עובד במקרה של רעשים חזקים המפריעים לריכוז ובכל מקרה שלא יהיה כדי מאוד לשמור על סביבת עבודה נעימה ומותאמת אישית לצרכיו של העובד.

 

עשיתם משהו מיוחד במשרד? רוצים לשתף...כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *