כל הסיבות לעיצוב המשרד

רובנו נמצאים בין 7-14 שעות במשרד שלנו. בימים בהם עבודה היא חיינו, כולנו רוצים להנות מסביבת עבודה נעימה, מרגיעה ככל האפשר וכמובן כזו המספקת לנו השראה ונינוחות.

מסיבה זו ורבות אחרות חברות בכל רחבי העולם וגם אצלנו במשק הישראלי משקיעות סכומי עתק בתהליך העיצוב של המשרד.

אז הנה כמה סיבות נוספות שבעקבותיהן כדאי להשקיע בתהליך העיצוב של המשרד שלכם בין אם זה משרד של עורכי דין, משרד אדריכלות ועיצוב פנים או חברת הייטק…

  1. משרד מעוצב נותן תחושה של בית- כאמור כולנו נמצאים המון שעות במשרד ולכן רוצים להרגיש בו טוב.
    פרט לסביבת העבודה עצמה שחייבת להיות נוחה ומותאמת לצרכים של העובדים במקום, בחירת התאורה, הריצוף, הרהיטים, האביזרים המשלימים – אלו ועוד יקבעו בסופו של יום האם העובד מרגיש בנוח, מרגיש ממש בבית או שמא הוא מרגיש כי המקום קר ומנוכר.
    נוכל להשיג את האווירה הנכונה עם שימוש מושכל ונכון בחומרי גלם, התייחסות לגודל החלל, לכמות העובדים וכמובן לתקציב העומד ברשותנו.
  2. משרד מעוצב מעלה את רמת התפוקה של העובדים- ברגע שהעובד מרגיש בנוח, מרגיש בבית, מרגיש שנעים לו אוטומטית זה מעלה את התפוקה שלו.
    לעומת זאת, במשרדים בהם אין דגש ניכר על העיצוב, העובד נוטה ״לברוח״ ופחות משקיע.
  3. משרד מעוצב משמש ככרטיס ביקור שפשוט עובד- במשרד אנו מבצעים פגישות עם לקוחות, חברות ושאר אנשים שמגיעים ולכן ברגע שאנו בוחרים להשקיע בעיצוב ובאווירה של המקום, הרושם שנוצר הוא חיובי.

באמצעות תהליך עיצובי אותו אנו מתכננים מראש, ניתן ליצור הזדהות עם המותג שלנו, להראות את האופי שמאפיין את החברה או הארגון ולשדר כמעט כל מסר שאנו רוצים להעביר החל מחברה יוקרתית וותיקה בתחום המשפטים, דרך משרד צעיר ומגניב העוסק בעיצוב ומיתוג, משרד חדשני וצעיר, חברת הייטק רצינית ועד סטודיו לאמנות המשדר יצירתיות וקו מחשבה פתוח.
עוד בנושא:
משרדים להשכרה – החברה לנכסי קיסריה

כללים חשובים בהשכרת מחסן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *