כמה טיפים על עיצוב פנים למשרדי הייטק

על מנת להפוך את המשרד שלנו מסתם עוד משרד הייטק למשרד מעוצב שמשלב בתוכו אלמנטים של המילה האחרונה בעולם העיצוב עלינו להשקיע לא מעט כסף אך קודם כל לא מעט מחשבה.

שלב התכנון והמחשבה הם שלבים קריטיים בתכנון העיצוב של המשרד שלנו שכן לאחר שמתחילים בעבודה לא תמיד ניתן לחזור אחורה ולבצע שינויים.

לכן, על מנת לתת לעובדים שלנו וללקוחות שלנו להנות ממשרד הייטק מתקדם יש לשבת עם אדריכל אשר מתמחה בעיצוב משרדי הייטק על מנת לקבל תוצאה איכותית שתשרת אותנו ואת העובדים שלנו נאמנה לאורך שנים.

החלטנו לרכז לכם מספר טיפים בסיסיים אשר יעזרו לכם בתהליך קבלת ההחלטות עיצוב המשרד.

 

 • נוחות לעובדים – הפילוסופיה כיום מדברת על כך שהעובדים הם במרכז ולא הלקוחות, בעלי עסקים רבים טוענים שאם נתייחס לעובדים שלנו בצורה טובה, הם כבר יתייחסו ללקוחות, למוצרים שלנו, לפילוסופיה ולחזון של הארגון בדיוק באותו האופן.
  לכן, מעבר לשכר הולם חשוב לתת לעובדים שלנו תנאי עבודה מיטביים, החל מציוד מתקדם בו יוכלו לפתח תוכנות, לעבוד עם נתונים קיימים שיש לעבד או מחשבים בעזרתם יוכלו לעצב דברים חדשים וכדומה.
  גם תוספת של פינות מנוחה, פינות קפה, אביזרים ארגונומיים כמו מקלדות ועכברים ניידים, הגבהה לרגליים ועוד דברים אשר יגמרו לעובדים להרגיש בנוח במשרד.

 

 • אופן ספייס – העיצוב של האופן ספייס תופס תאוצה בעולם ההייטק ומחליף במהרה את עיצוב הקוביות ההולך ונעלם.
  הדבר מאפשר תקשורת רציפה בין העובדים שלנו, כולם רואים את כולם לאורך כל שעות היום והמשרד נראה גדול יותר, פתוח יותר, מואר יותר כאשר כל אלו דברים אשר מעודדים את העובדים להיות פרודוקטיביים יותר.

 

 • תוספות – כיום כל משרד הייטק דואג להוסיף תוספת מרעננת וייחודית למשרד שלו עבור העובדים והלקוחות.
  חלק ממשרדי ההייטק מוסיפים מיני בית קפה אשר מגיש קפה, מאפה וכריכים לאורך כל שעות העבודה לרווחת העובדים והלקוחות, בעוד חלק מוספים פינות מנוחה בהם העובדים יכולים לתפוס תנומה קלה ולטעון את המצברים.
  משרדים אחרים דווקא חושבים על החיים של העובדים אחרי שעות המשרד ומוסיפים חדרי כושר בהם העובדים יכולים לשרוף קלוריות לפני או אחרי העבודה או אפילו בזמן העבודה.

עוד בנושא:
משרדים להשכרה – החברה לנכסי קיסריה

מבני תעשיה ומשרדים – לקנות או לשכור?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *