ניקיון אחרי עיצוב וחידוש המשרד

לכולנו נמאס מהמשרד שלנו בסופו של דבר ולבצע חידוש ועיצוב מחדש של המשרד על ידי איש מקצוע זה דבר נחשק, אבל מלבד העובדה שזה דורש השקעה וכסף זה גם גורם להרבה לכלוך ובלאגן. קרו לא מעט מקרים בהם משפצים ששברו קירות, צבעו מחדש והתקינו חלונות ודלתות חדשים – השאירו אחריהם בלאגן גדול ומסתבר שהניקיון הוא לא חלק מהחוזה. אז הדבר הראשון שצריך לעשות במקרה כזה הוא כמובן לברר אם הניקיון הוא חלק מהחוזה מראש, ובמידה ואפשרי לשלב את העבודה בחוזה כך שאתם תקבלו את המשרד נקי ומצוחצח ומוכן לעבודה.

למה לא לנסות לנקות לבד

במידה וזה לא אפשרי, כדאי לקבוע ולתאם עם חברת ניקיון מקצועית שמתמחה בניקיון משרדים כדי שבסוף השיפוצים הם יבואו ויעשו את הניקיון הסופי. מי שינסה לנקות בעצמו לא ירוויח מכך כלום. לחברות ניקיון יש ציוד מקצועי וחומרים איכותיים שבהם הם משתמשים, ציוד שאין לכל אדם פרטי בבית או במשרד. בנוסף לכך, העובדים המנוסים יודעים להשתמש בכלים ובחומרים בצורה המתאימה ביותר כדי לא להזיק לרהיטים ולחומרים שבהם השתמשו כדי לשפץ ולעצב מחדש את המשרד. קחו בחשבון שהקפדה על הפרטים הקטנים ביותר היא חשובה מאוד. במידה ולכלוך לא נוקה כראוי, כמו למשל אבק רטוב שהתקשה באזור הפנלים או מסביב לשקעים, הוא יהיה הרבה יותר קשה לניקיון לאחר מכן ואם תנסו לנקות אותו כמה חודשים אחר כך האזור לא רק עלול להיראות לא נקי כפי שרציתם, אלא אתם עלולים לקלף בטעות חלקים מהצבע שעל הקיר.

מה כן לעשות?

חברות ניקיון משרדים מתמחות בניקיון משרדים ויעשו את הניקיון על הצד הטוב ביותר ובמהירות המקסימלית. וזה לא שאתם מפסידים יותר מדי, הרי אם תצטרכו לבזבז יום עבודה כדי לנקות בעצמכם זה לא יהיה קל וזה גם ייקח יותר זמן מאשר חברת הניקיון תעשה זאת, בנוסף לחיסרון באיכות הניקיון. כשחברת ניקיון חיצונית דואגת לניקיון המשרד, החבר'ה במשרד יכולים להקדיש את הזמן לדברים חשובים אחרים, לפעילויות מחוץ למשרד או לארגן יום גיבוש של החבר'ה במשרד במקום להטריח אותם בעבודה קשה שאליה הם לא רגילים. כך בסופו של דבר כולם מרוויחים – המשרד נקי, העובדים מרוצים והעבודה הסתיימה בהצלחה.

לקריאה נוספת: מה חשוב לבדוק כשרוצים לשכור משרד?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *