עיצוב דירות יוקרה

כאשר אנו רוכשים דירה אין דבר שאנו רוצים יותר מאשר להפוך את הדירה הזו לדירת חלומותינו ולעצב אותה באופן הכי יוקרתי שניתן.

הרי אנו אומרים לעצמנו שאנו משקיעים כל כך הרבה ברכישת הדירה שכנראה תלווה אותנו למספר שנים לא מבוטל, דבר אשר גורם לנו לרצות להשקיע עוד יותר בעיצוב הפנים של הדירה על מת שנרגיש בנוח בביתנו, ונרצה לבלות בו כמה שיותר זמן, שיהיה מקום אליו אנו רוצים לחזור בסופו של יום, מקום בו יהיה לנו נוח לארח חברים ומשפחה והם יצאו מהדירה בפה פעור.

במאמר הבא נספר לכם כיצד ניתן לעצב דירות יוקרה.

 

תכנון ועיצוב

ראשית מומלץ לקנות דירה אשר אינה בנויה על מנת שיהיה לנו מקום לשינויים, הזזה קטנה של קיר, הוספת שקעים במטבח וכל מיני שינויים כאלה ואחרים שלא ניתן לבצע ברגע שהדירה קיימת.

לאחר מכן מומלץ להיעזר בשירותיו של משרד אדריכלים אשר לקח חלק בפרויקטים של דירות יוקרה וכמובן בעל נסיון בתכנון ועיצוב של דירות כאלו.

אדריכל מנוסה ידע בדיוק מהם הצרכים שלכם לאחר שיחה קצרה וידע לתכנן עבורכם את דירת היוקרה המושלמת.

 

פיקוח וניהול

לאחר שהכנתם תוכניות עם האדריכל, הסיפור רק הולך וממשיך.

עלינו לבחור בקבלן מקצועי שיספק לנו מענה מלא על כל צרכינו במהלך הבניה.

בנוסף, עלינו לשכור את שירותיו של מפקח או מהנדס שתפקידו לוודא שאכן העבודה מתבצעת על פי התכנון של התכניות האדריכליות.

 

חומרי גלם

כשאנו אומרים יוקרה אנו מתכוונים לטופ של הטוב ולכן חשוב מאוד שנעשה שימוש בחומרי גלם איכותיים כך שאם לדוגמא אנו בוחרים פרקט, מומלץ לבחור פרקט איכותי מעץ אמיתי ולא פרקט למינציה שעלול להיהרס במהירות.

הפרקט זוהי רק דוגמא ולכן בכל דבר אנו ממליצים לבחור את הספקים וחומרי הגלם הטובים ביותר, החל ממזגן, דרך שיש וריצוף ועד אינסטלציה.

הבחירה בחומרים חזקים ויקרים יותר ימנעו מכם שיפוצים ותיקונים תכופים של הבית שגם יעלו לכם לא מעט כסף וגם יגרמו לכם חוסר נוחות.

 

עשיתם משהו מיוחד במשרד? רוצים לשתף...כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *