עיצוב משרדים יוקרתיים

כאשר אנו מחליטים על עיצוב משרד יוקרתי כקונספט בין אם מדובר במשרד עורכי דין, חברת הייטק, משרד אדריכלות או משרד מכירות עלינו להביא לידי ביטוי את האנשים שיעבדו בחלל, את המסר שנרצה להעביר הלאה לאנשים שמגיעים וכמובן לבדוק היטב את חזון החברה שכן קיים קשר ישיר בין השניים.

עיצוב יוקרתי בא לידי ביטוי בראש ובראשונה בבחירת חומרי  גלם שיאפיינו את החלל שכן לא ניתן לבחור ביוקרה מצד אחד ומצד שני ללכת על הזול ביותר.

הכל חייב להיות איכותי, בעל רמת גימור גבוהה וזה תקף לגבי הריצוף שיכלול ברוב המקרים רצפת שיש או פרקט עץ מלא, לגבי השולחנות שחייבים להיות בעלי מראה נקי ושלו, הקירות שצריכים להיות מסויידים ברמת ניקיון ואיכות גבוהה, לאבזור המשרד כמו ריהוט יוקרתי עשוי עור, זמש ו/או עץ, תאורה יוקרתית ומעניינת, נגיעות של זכוכית שקופה ושאר אלמנטים שיוסיפו טאצ’ יוקרתי זאת מבלי להעמיס על החלל כמובן.

אז הנה כמה טיפים נוספים שחשוב לשים עליהם דגש בהיותנו בוחרים לעצב משרד יוקרתי….

  1. הרבה מרחב – חשוב מאוד שלא משנה מה גודל המשרד, ננסה לאפשר לכל אדם שעובד בו את המרחב שלו.
    אין זה הכרחי שהמשרד יהיה גדול אבל כן חשוב שכל עובד יוכל להרגיש שיש לו את המקום שלו לקיים פגישות בשקט, לעבוד בשלווה ולקחת לעצמו כמה רגעים של השראה, יצירתיות ורוגע.
  2. שלבו אביזרים ייחודיים- כמובן שכבר הזכרנו את העובדה שעומס עלול לפגוע בתהליך העיצובי ובמסר שאנו רוצים להעביר אך במידה שיש תקציב ויש מקום כדאי לשלב בחלל סוגים שונים של חפצים ואביזרים שיעשירו את החלל עוד יותר כמו למשל ואזות עם פרחים, שעון קיר גדול עם נוכחות, ציורי שמן או פסלים, שטיחים ועוד.
  3. פרופורציות- יוקרה לרוב מאופיינת גם בדיוק ובתכנון מקדים ולכן חשוב לשמור על איזהשהן פרופורציות שיאפשרו לנו להגיע לשם.
    כמובן שזה לא אומר שכל חלל חייב להיות דומה לשני אך כן צריך לשמור על איזשהוא קשר ורצף הגיוני.

עוד בנושא:
משרד להשכרה – החברה לנכסי קיסריה

מה עדיף – לרכוש או לשכור משרדים?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *