עיצוב מודרני למשרד או עיצוב קלאסי ביתי לתחושה נעימה לעובדים?

אם אתם בדיוק נמצאים בתהליך של עיצוב המשרד שלכם, ודאי יצא לכם להתלבט לגבי סוג העיצוב, הסגנון והאווירה שאתם רוצים להשרות עבור העובדים שלכם שנמצאים לא מעט שעות זמן בעבודה. בעוד הבחירה בעיצוב מודרני מושתתת על קווים חדים וברורים, צבעים בהירים, נוחות ופונקציונליות, עיצוב משרד בסגנון קלאסי וביתי ישלב אווירה קצת יותר חמימה, חומרי גלם טבעיים ומתן תחושת מרחב.

משרד מודרני הוא משרד שיש מאחוריו סוג של אמירה והוא בא גם לשים דגש על הערכים ועל האופי של הארגון או החברה. במשרד מודרני המטרה היא לנצל את השטח שקיים במקסימום האפשרי, להעניק לעובדים פינות עבודה נוחות המותאמות לצרכים שלהם תוך יצירת חוצצים, בניית נישות בקיר ושמירה על מעברים.

רצפת בטון מוחלק, זכוכית ומתכת אלו הם חומרי הגלם שהכי מאפיינים את הסגנון של עיצוב פנים מודרני. לעומת זאת, בעיצוב קלאסי יש הסתכלות על החלל כולו כאשר הרעיון הכללי הוא לתת לעובדים תחושה של בית, נעימות ונינוחות. הריהוט יהיה נוח ומזמין, התאורה תהיה חמה וחומרי הגלם בהם נבחר יהיו עץ, בדים טבעיים וגם כאן זכוכית יכולה בהחלט להתאים ולשרת את המטרות שלנו.

טיפים לעיצוב משרד

הטיפ החשוב ביותר הוא להתסכל על המשרד ולהגדיר את המטרות שלנו לפני שאנחנו בוחרים סגנון עיצובי. לכל חברה יש את האופי שלה, את הערכים שמייצגים אותה ולכן חשוב לשקף את זה בתהליך העיצוב. לאחר בחירה הסגנון העיצובי, יש להתייחס לחלל בשלמותו, להחליט איך לחלק אותו בצורה הטובה והאופטימלית, לבחור את חומרי הגלם והצבעים שישולבו בחלל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.