איך למצוא בעל עסק מומלץ לניקוי ספות?

ספא היא פריט נפוץ ביותר בכל בית, משרד ומקומות רבים אחרים. במהלך הישיבה על הספה אנשים מזיעים עליה, מלכלכים אותה ולעתים רבות, גם בשימוש הביתי בה אנו אוכלים עליה והיא עשויה להתלכלך מפירורים ואפילו כתמי אוכל ושתייה שונים. מומלץ לשמור על ניקיון הספות בבית ובמשרד שלכם לעתים קרובות ואפילו להעביר עליהם מטלית לחה בצורה עדינה בניקיון השבועי שלכם. חשוב שלא להרטיב את הספה יותר מדי כדי למנוע הצטברות של עובש ופטריות שעשויים לגרום לסירחון והפצת חיידקים, וירוסים ומחלות שונות. ספות שכאלה יכולות אף לגרום לאלרגיות שונות. שמרו על בריאותכם ובריאות בני הבית שלכם (או העובדים והאורחים במידה ומדובר בספות בבית העסק) והזמינו מנקה מקצועי אחת לכמה זמן לביצוע ניקיון יסודי של הספות.

החשיבות של ניקוי הספות בבית ובמשרד שלכם:

  • נעימות – נתחיל מהבסיס. ספא נקייה היא ספא שיותר נעים לשבת בה. אנו אוהבים לשבת על הספות שלנו בבית, לרבוץ מול הטלוויזיה ולצפות בסרטים או בסדרות האהובות עלינו. במידה ולא נשמור על הספות נקיות כבר לא יהיה לנו נעים לשבת עליהן, הן יגרמו לנו לגירודים, חוסר נוחות ואפילו ריח מסריח עשוי לנדוף מהן.
  • נראות – כמובן ששמירה על ספות נקיות ובית נקי הרבה יותר נעים לנו לעין מאשר ספא כתם של מזון, נוזל או משהו אחר.
  • מניעת היווצרות של חיידקים ומחלות – ניקוי מקצועי של הספות אחת לכמה זמן שמור מפני הצטברות של חיידקים ומחלות שונות.
  • מניעת אלרגיות – אמרנו כבר שחלק מהחיידקים עשויים לגרום לגירויים בעור, אלרגיות, גירודים בלתי פוסקים ועוד.
  • אסתטיקה וניקיון – כמובן למי שחשוב לו האסתטיקה והניקיון של הבית צריך לשמור גם על הספות נקיות.

כל כמה זמן נרצה לבצע ניקיון איכותי ומקצועי על ידי איש מקצוע?

בדרך כלל מומלץ להזמין איש מקצוע פעם בשנה שיגיע עם מכשור מיוחד לבצע ניקיון יסודי של הספות שלכם בבית/במשרד. ישנן משפחות המזמינות את השירות יותר מפעם אחת בשנה, לפני חגים, לפני אירועים מיוחדים המתקיימים במקום ועוד.

איך לבחור איש מקצוע מומלץ בתחום?

  • המלצות – כדאי לבדוק המלצות על איש המקצוע. בעוד באתר העסק אפשר לזייף את ההמלצות כדאי לבדוק את ההמלצות ברשתות החברתיות עם התמונות והפרופילים האמיתיים של האנשים הממליצים. כמו כן אם שמעתם המלצה מחברים או בני משפחה שהזמינו שירות שכזה בעבר גם זו המלצה טובה.
  • שירותי העסק – האם מדובר באנשי מקצוע שעושים רק ניקוי ספות או מספקים שירותים נוספים? ייתכן ותרצו להזמין כבר כמה שירותי ניקיון במקום אחד.
  • באילו מכשירים מיוחדים עושה המנקה שימוש? סמרטוט וסבון גם אתם יכולים לעשות אולם מנקה ספות מקצועי יגיע עם מכשירים מיוחדים כמו שימוש במכשיר אדים, מכשיר קיטור ובמכשיר מיוחד המזריק חומר ניקוי ייעודי הסופג אליו את הלכלוך ולאחר מכן מכונה השואבת את הנוזלים עם הלכלוך החוצה.

עוד אתרים שיעניינו אותך:

בפנטן – לשמור על עור תינוקך – משחה למניעה ולטיפול בתפרחת חיתולים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.