דלפק קבלה למשרד בסגנונות ועיצובים שונים

סגנון העיצוב שאותו בוחרים עבור המשרד משפיע גם על הרהיטים. בין היתר, אנשי מקצוע מתחום עיצוב הפנים והאדריכלות יודעים להקפיד על כך שהרהיטים שמתאימים לסגנון הנבחר ימוקמו כבר בכניסה – בעמדת הקבלה או ההמתנה.

כך מכניסים את הלקוחות לאווירה הנכונה ודואגים שהם ירגישו בנוח. עם זאת, יש סוגים שונים של דלפקים ובשביל לבחור אותם צריך להכיר לעומק את ההבדלים בין סגנונות העיצוב הקיימים.

דלפק קבלה בסגנון עיצוב כפרי

סגנון העיצוב הכפרי נשען על שימוש בעץ ובחומרי גלם טבעיים. כתוצאה מכך, זהו סגנון עיצוב שבו הצבע השולט הוא חום בהיר או גוונים שונים של צהוב. אם רוצים לשלב גם דלפק קבלה בסגנון עיצוב כפרי, אפשר לנצל את השימוש בעץ לטובת בניית מגירות ופתרונות אחסון. זו דרך טובה לעצב משרדים קטנים שבהם צריך לחסוך במקום והיא יכולה להתאים גם למשרדים, חנויות ומוסדות ציבור.

דלפק בסגנון עיצוב מודרני

סגנון עיצוב מודרני מתאפיין בשימוש בחומרי גלם כגון מתכת, אלומיניום וזכוכית. כאן הדגש הוא על האסתטיקה של הדלפק ועל היכולת שלו לרענן את העיצוב הסטנדרטי של המשרדים הקלאסיים. אף על פי כן, בחירה בסגנון עיצוב מודרני לא מחייבת חריגה מתוך מסגרת התקציב. כיום יש למשל המון דלפקים שמעוצבים בסגנון מודרני ויכולים להתאים לאולמות המתנה, חדרי כניסה ואזורי ישיבה של משרדים וחברות.

דלפק קבלה לפי האופי של החברה או הארגון

היכרות עם המאפיינים האובייקטיביים של כל סגנון עיצוב לא מספיקה בשביל לבחור את הדלפק המושלם. אם רוצים דלפק שימלא את צרכי העובדים ויתאים גם ללקוחות, צריך לבחור אותו לפי האופי של החברה או הארגון. כך גורמים לדלפק להיראות במקומו הטבעי ומשלימים את המראה הכולל של חלל הפנים.

על דלפק לא מתפשרים

הדבר החשוב ביותר הוא להשקיע זמן ומחשבה בכל מה שנוגע לבחירת דלפק קבלה למשרד. בגלל שזה הדבר הראשון שהלקוחות והעובדים רואים כאשר הם מגיעים למשרד, יש לו נוכחות שלא קיימת ברהיטים אחרים. כמו כן, ניתן לסנן בין דלפקים לפי סגנון העיצוב המבוקש ולהכניס למערכת השיקולים את אופי החברה כדי להגיע להכרעה סופית.

מרחבי הרשת:
מסע טיפוס הרים אל ההר המסוכן באירופה – ראיון עם יורם קראוס

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.