חדר משחקים לעובדים במשרד – מומלץ או טעות של הבעלים?

העובדים של היום נמצאים לא מעט שעות במשרד, לפעמים אפילו יותר שעות ממה שהם מעבירים בבית. הם צריכים להיות חדים, מרוכזים, להוכיח את עצמם שוב ושוב, לעמוד ביעדים ובנוסף לעמוד בעוד מגוון של משימות תוך כדי מעבר בין פגישות, מענה למיילים ועוד. זה לא פשוט להיות לפעמים 12 שעות במשרד אבל בעידן שלנו זה בהחלט אפשרי. כבר שמענו על חדרי כושר ובריכות שחיה, שירותי מניקור ופדיקור, חדר מנוחה, חדר מוזיקה ואפילו בר עם גישה למשקאות אלכוהולים…מסתבר שחדר משחקים לעובדים במשרד הוא הדבר הבא והשאלה היא האם זה מומלץ או שמדובר בטעות?

ובכן, חדר משחקים הוא בעצם שילוב בין חדר שמאפשר להוציא החוצה את העשייה, היצירתיות וההשראה לבין כזה שמאפשר להתנתק לחצי שעה מכל הטירוף ופשוט להישאב לתוך משחק. מערכת אקסבוקס, קליעה למטרה, מגלשות, קונסולות, שולחנות בליארד וגישה לעוד מגוון של משחקים הם חלק בלתי נפרד מהחוויה.

היתרונות לצד החסרונות

חדר משחקים בחדר העבודה נותן לעובדים תחושה של כייף ושחרור במקום העבודה לצד גיבוש. בנוסף, החדר מאפשר להתנתק קצת מכל מה שהולך בתוך המשרד ולעשות הפסקה, ממש כמו הפסקת אוכל או תנומה קלה (יש משרדים שמאפשרים גם את זה). יתרון נוסף קשור לאווירה ולאלמנט הגיבוש שבהחלט מתחזקים כאן. הבעייתיות היא שחדר כזה קוטע את הרצף ויכול גם להוציא מריכוז אנשים מסוימים, מה גם שמדובר בעלות לא מבוטלת שעומדת על סכום מטורף שנע בין 100-150 אלף שקלים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *