ניקוי ספות במשרד – מדוע זה חשוב?

בכל משרד היום יש ספה ולעתים רבות יותר מאחת (תלוי בגודל המשרד כמובן). ככל שיש יותר עובדים במשרד ויותר אורחים המגיעים למשרד כדאי שיהיו יותר פינות ישיבה, אזורי המתנה ובכלל מקומות בילוי ומנוחה לכולם. במשרדים גדולים ומפותחים אנו רואים אזורי ישיבה מיוחדים הכוללים כמה ספות ובמשרדים אחרים נוכל לראות ספות בכל קומה בהתאם לאזור המתנה. במשרדים יוקרתיים כמו של עורכי דין, משרדי הייטק וחברות גדולות – ניתן יהיה לראות ספות עור או דמוי עור רבות בדרך כלל ואזורי ישיבה ומנוחה רבים במקום. שמירה של ניקוי ספות יסייע בשמירה על שביעות רצון העובדים, על נוחות ושביעות רצון הלקוחות שלכם וכמובן ישמור על סביבה סטרילית ונקייה יותר לרווחת האנשים במקום.

מדוע חשוב לנקות את הספות במשרד בצורה מקצועית?

בין אם מדובר בעובדים שלכם, באורחים או בכל אחד אחר שיעשה שימוש בספות שלכם במשרד או בבית העסק שלכם הרי שזה מלכלך את הספה, הזיעה נספגת, האבק, הלכלוך מהבגדים ועוד. אבק הנמצא באוויר גם כן מתלכלך ובחודשי החורף הבגדים שלנו גם רטובים ומלוכלכים אף יותר בדרך כלל. על מנת לשמור על סביבה נקייה ונוחה לעובדים ולאורחים שלכם במשרד וכמובן על סביבה בריאה יותר חשוב לנקות את הספות בצורה מקצועית לפחות פעם או פעמיים בשנה, בהתאם לתדירות השימוש בהן – ישנם משרדים הדואגים לניקוי הספות גם אחת לחודש-חודשיים באופן קבוע.

כל כמה זמן צריך לנקות את הספות במשרד?

ניקוי ספות מקצועי למשרד צריך להיעשות בהתאם לכמות השימוש בספות. יש ספות שבקושי יושבים עליהם אז אין צורך לעשות להן ניקוי יסודי בכל כמה חודשים ולעתים אפילו לא בכל שנה. ישנם משרדים שמבקשים מעובדי הניקיון להעביר מטלית לחה על הספות (בהתאם לסוג הספה כמובן) פעם בשבוע-שבועיים כחלק מרוטינת העבודה במקום אולם ניקוי יסודי, כזה שנעשה באמצעות מכונת קיטור ועם חומרי ניקוי ייעודיים, שאיבה וניקיון יסודי – יהיו בהתאם לצרכי העסק: פעם בשנה, לפני חג גדול, לפני ביקורת גדולה ועוד.

כיצד מתבצע ניקוי מקצועי של הספה במשרד?

ניקוי ספות מקצועי במשרד מתחיל בבדיקת חומר הגלם של הספה. במידה ומדובר בספות מעור או דמוי עור צריך לשים לב שחומר הניקוי מתאים לסוג הספה, לא יגרום לצבע לדהות ושהניקיון באמצעות לחץ מים לא יצור סדקים או קרעים בספה. במרבית סוגי הספות הניקיון יתבצע באמצעות מכונת קיטור מיוחדת עם שטיפת מים בלחץ. המים יהיו מהולים בחומר ניקוי מיוחד שיספוג את כל הרעלים והלכלוכים אליו. לבסוף יש לשאוב את כל הנוזלים מהספה כיוון שרטיבות יכולה לגרום להיווצרות של עובש ולסירחון. לבסוף הספה תהיה יבשה, קנייה ונעימה לשימוש לנוחיותם של עובדיכם במשרד ולנוחיות האורחים המגיעים למקום. לפרטים נוספים והזמנת השירות צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

עוד מרחבי הרשת:

בפנטן – להגן על עור תינוקך

יורם קראוס – "טכנולוגיה חדשה תאפשר לנו להשתפר כבני אדם"

עולם הדיגיטל כבר לא מספיק טוב עבור מותגים ולקוחות – כתבה מאת יורם קראוס

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.