ניקיון המשרד חשוב לא פחות מעיצובו

כאשר חושבים על הלוק המרהיב של המשרד נוטים לפעמים לשכוח דבר חשוב – הריהוט והעיצוב יכולים להיות מושלמים, אך אם המשרד אינו נקי הוא לא ישדר את התדמית הנוצצת אשר לה כיוונתם בעת העיצוב. לכן, חשוב לבחור חברת ניקיון שמסוגלת להעניק את התחושה הנעימה הזו בכל יום הן לעובדים והן ללקוחות שלכם, באמצעות שמירה על הניקיון לאורך השבוע כולו.

אם אתם בעלי משרדים באזור השרון, מצאו חברת ניקיון משרדים בהרצליה, שמסוגלת לספק לכם עובדי ניקיון יסודיים ואמינים. עובדים אלה יקבלו את ההנחיות מכם ויפעלו לפיהן. תוכלו לנקות כל אחד מחדרי המשרד, לבקש מהם לשאוב את השטיח ואף לשטוף את כל הכלים המלוכלכים שהצטברו במטבח המשרד.

מדוע לא כדאי לבחור מנקה כעובד חברה שלכם?

כאשר מעסיקים מנקה בתקן, כעובד חברה, עליכם לשלם לו את כל התנאים הסוציאליים, לדאוג לביטוח מתאים ולחפש עובד אחר אם האדם הקבוע המנקה את המשרד נמצא בחופשה. לעומת זאת, כאשר אתם נעזרים בחברה במיקור־חוץ, תמיד יהיה מי שינקה את המשרד. במקרה שהעובד חולה או נמצא בחופשה יהיה עובד אחר שמחליף אותו. בנוסף, לא מתקיימים יחסי עובד־מעביד עם אדם זה.

יתרון נוסף שיש לחברת ניקיון מנוסה הוא השימוש בחומרי הניקיון המתאימים לרצפה של המשרד, למטבח וללובי. כל סוג של ריצוף דורש טיפול אחר כדי לשמור על מראהו לאורך זמן. כשעובדים עם חברות ניקיון נהנים מניסיון שלהן בהתאמת החומרים הנכונים.

מי יכול לספק לכם את שירותי הניקיון הללו?

כאשר בוחרים את ספק הניקיון שלכם, מומלץ לבחור חברה בעלת מוניטין בתחומה, המתמחה באזור שלכם. היא תוכל לספק לכם את העובדים הטובים ביותר בתום הניקיון שלא יפספסו אף פינה במשרד, ולא ידלגו על שום מדף. בהרצליה, כדאי לבחור את חברת "אייל ניהול ואחזקה", שהפכה לשם דבר בתחום הניקיון המקצועי ומנקה משרדים גדולים וקטנים בכל אזור בהרצליה, הן בעיר עצמה והן במתחמים התעשייתיים רחבי הידיים בהרצליה־פיתוח. 

הניקיון מתחיל כבר בלובי של המשרד, שאותו אפשר להבריק ולצחצח מדי יום, וממשיך בכל אחד מהחדרים השונים במשרד. כל שולחן זוכה לטיפול מסור ואף המטבח נקי להפליא בסיום העבודה. מלבד זאת מדובר בסביבת עבודה הגיינית שנעים לעבוד בה.

באילו שעות כדאי לנקות את המשרד?

כדאי לבחור חברה שמסוגלת לספק עובדים מיומנים בתחום הניקיון בכל שעה. הן בשעות הבוקר המוקדמות לפני שהעובדים שלכם מגיעים למשרד והן בשעות אחר־הצוהריים או הערב שבהם העובדים מסיימים את יום העבודה. כל חברה יכולה לבחור את הזמן המתאים, וכך לדעת כי בזמן שמגיעים אליכם לקוחות המשרד מבריק ומצוחצח. זכרו, התדמית של החברה שלכם תלויה באיכות הניקיון של המקום.

לסיכום, חברת ניקיון מנוסה יכולה לשפר את מראה המשרד לאין ערוך ולאפשר לכם ליהנות  בכל יום מהניחוח הנפלא של סביבת עבודה נקייה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.