עקרונות הפנג שוי לעיצוב משרדים

אם אתם נמצאים בתהליך של עיצוב המשרד שלכם ורוצים שתהיה בו אנרגיה טובה וזורמת, שפרנסה ושפע יהיו חלק בלתי נפרד מההוויה, כדאי לכם לקרוא את הפוסט הבא. הפנג שואי היא תורה סינית עתיקה המדברת על עיצוב החלל מבחינה אנרגתית. התורה באה להסביר את הקשר בין האדם לסביבה שלו בניסיון לחקות את הטבע. הדרך שבה נבחר לעצב את המשרד משפיעה על מגוון של תהליכים, על פעולות שמתבצעות…

הקשר בין בחירת הצבעים לאווירה במשרד

הרי גם ככה הסביבה במשרד יכולה להיות מעט מלחיצה ולכן חשוב להתייחס לכל נושא הצבעים בתהליך העיצוב. לצבע הירוק יש את האפקט המרגיע והוא מסייע בריכוז. ירוק זית, ירוק בהיר מומלצים מאוד.

גם צבעים בהירים פסטליים כמו אפרסק, צהוב לימוני או בננה, שמנת יכולים להיות מצוינים לסביבה המשרדתית ולהשפיע לטובה על מצב הרוח.

תמיכה ומיקום הרהיטים

אחד הדברים הכי חשובים בעיצוב המשרד קשור לתמיכה לפי הפנג שואי. תמיכה היא בעצם הבסיס להצלחה. תמיכה באה לידי ביטוי בקיר, מחיצה או אפילו משענת לכסא. השליטה היא שליטה על הנכנסים לחדר העבודה וברגע שיש לנו שליטה על מי שנכנס, אנו יוצרים ביטחון ויציבות. מומלץ שלא לעבוד לגב לדלת ולכן יש חשיבות למיקום השולחנות והכסאות במשרד. מומלץ לא לשבת ישירות לדלת הכניסה או אל המשרד.

שמירה על האנרגיה

אנחנו רוצים לשמור על אנרגיה טובה במשרד. איך אנחנו עושים את זה? פשוט חוסמים אותה. היום נהוג לעשות שימוש בעציצים או פרחים בתוך המשרד. גם לדלת הכניסה יש השפעה על האנרגיה. היא צריכה להיות נגישה, מוארת, אולי אפילו עם מבואה ובנוסף אפשר להוסיף פסלים ליד הדלת מה שנותן מזל ושפע.

מרחבי הרשת:
מסע טיפוס הרים אל ההר המסוכן באירופה – ראיון עם יורם קראוס

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.