5 דגשים שחשוב לשים עליהם לב בעיצוב המשרד בשנת 2019

חלל עבודה יכול להיות משעמם ומונטוני אך מצד שני עם עיצוב נכון הוא יכול להיות צבעוני, מרגש ולגרום לעובדים בו להרגיש בנוח, לא פחות מאשר בבית. הנה 5 דגשים שחשוב לשים עליהם לב בעיצוב המשרד נכון לשנת 2019.

לכו על קונספט

ממש כמו שמעצבים ומארגנים חתונת קיץ מפוארת, כך כדאי להתייחס לתהליך העיצוב של המשרד שלכם. אפשר לקחת את זה להמון כיוונים החל מבחירת דמויות סופר על מצחיקות המדמות את הבעלים של המשרד וכך ליצור דרך זה סיפור משעשע על הקירות, דרך התייחסות למה שהחברה בעצם עושה בפועל וסביב זה לבנות איזשהוא קונספט. יצירת קונספט הופכת את תהליך העיצוב של המשרד למעניין, צבעוני וכייפי עבור העובדים והלקוחות בכל בוקר מחדש.

בחרו בצבעים חיים

הרי גם ככה לפעמים העבודה במשרד יכולה להיות משעממת ושוחקת. לכן, כדאי לבחור בצבעים מעניינים, חיים, כיפיים ולאו דווקא ללכת על הרגיל והמוכר. צבעים שכאלה יכניסו למשרד אווירה צעירה וחדשנית, משהו שאין היום בהרבה מהמשרדים.

הכניסו את הצרכים לתוך החוויה העיצובית

ממש כמו שבונים תכנית עיצובית לבית על פי הצרכים של בני הבית והפעולות שהם עושים בכל חלל, ככל חשוב להתיחס לצרכים ולרצונות של העובדים במשרד. שאלו את העובדים שלכם מה חשוב להם, מה היה גורם להם להנאה בעבודה, איך הם יכולים למקסם את היכולות שלהם בתוך סביבת העבודה. כמובן שלא ניתן להתייחס לכל הדרישות אבל מספיק שכמה חשובות מהן יבואו לידי ביטוי וזה כבר יעשה את ההבדל.

הכניסו צמחייה

לפי הפנג שואי, צמחייה מאפשרת ליצור קשר בין האדם לטבע ולהפוך את החלל כולו לאנרגתי, שופע ונעים לשהייה. שלבו אדניות, עציצי תבלין, עציצים גדולים בכניסה אולי פרחי סחלב קטנים על השולחנות וזה כבר יעשה את ההבדל.

השקיעו בתאורה

לתאורה יש תפקיד חשוב באווירה של המשרד. תם עידן הפלורסנטים. השקיעו בתאורת לד חכמה וחסכונית עם דגש על מערכת תאורה נוחה ואיכותית שהיא גם חלק בלתי נפרד מהעיצוב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.